Holoportasyon Nedir? Nasıl Çalışır?

Holoportasyon

Holoportasyon Sistemi Nasıl Çalışır?

Holo lens, yanınızda olmayan biriyle aynı odada bulunuyormuşçasına görüşebilmenizi sağlayan teknoloji ürünüdür. Holo lens teknolojik bir gözlüktür ve uzakta bulunan birini ışınlayarak görüntülü sistemi aşan bir sistemidir. Karşındaki kişinin hologramını oluşturarak yanınızda gibi gösteren teknolojiye holoportasyon denmektedir. Holoportasyon nedir sorusu büyük merak konusudur ve birden fazla kameradan alınan görüntüleri işleyerek hızla geliştiren bir yazılımdır.

Holoportation Nedir?

 

Görüntülü konuşma sistemini daha ileri taşıma özelliği bulunan holoportasyon sistemi meslek olarak hızla gelişmektedir. Geleceğin meslekleri arasında sayılan holoportasyon yazılımı üç boyutlu bir tarayıcı şeklinde çalışmaktadır. Holo lens nedir sorusuna kısaca bir tür teknik gözlüktür denilebilmektedir. Başka yerdeki birini holo lens sayesinde yanınızdaymış gibi görebilirsiniz. Z kuşağı meslekleri arasında görülen holoportasyon nedir diye düşünenler için çok üç boyutlu görüntü sitemi denilebilecektir.

 

Holoportasyon yüksek yazılım sistemleri arasında bir teknoloji sistemidir. Görüntülü konuşmayı daha ileriye taşıyan holo lens gözlük bulunduğu odanın her köşesine kurularak kullanılmaktadır. Bütün kameralardan alınan görüntüleri ışık hızıyla işledikten sonra dijital modeller oluşturmaktadır. Holoportasyon uzmanlığı mesleğiyle birlikte çok robot veterinerliği ve duygu durumu tasarımı ve rüya gerçekleştiriciliği gibi teknoloji meslekler de gelecekte büyük yer alacaktır Sonuç olarak,

Sonuç olarak,

Holo Lens Teknoloji Özellikleri

 

Bir çeşit üç boyutlu gözlük olarak düşünülebilecek holo lens başka mekanda bulunan birini yanınızda gibi gösterebilmektedir. Bir odanın dört bir yanına yerleştirilen kameralardan alınan görüntüleri işleyerek üç boyutlu olarak yansıtan holo lens nedir görüntülü konuşmayı aşmış bulunmaktadır. Z kuşağının meslekleri arasında bulunan holoportasyon uzmanlığı alanında eğitimler sürmektedir. Üç boyutlu yazıcı yöntemiyle çalışan holoportasyon sistemi ortamda bulunan cisimlerin dijital modellerini çıkarabilmektedir.

 

Holoportation nedir? Kaybolan mesleklerin yerine gelen yeni nesil bir meslektir. Uzakta bulunanlar arasında iletişimi güçlendirmekle birlikte görüntü kaydı yaparak sonradan içindeymiş gibi izleyebilme olanağı vermektedir. Muhteşem bir yazılım-donanım olarak geliştirilen holo lens yeni teknikler geliştirebilmek için kullanılmak amacıyla geliştirilmektedir. Teknoloji ve bazı mesleklerin yok olma nedeni olabilirken, yepyeni mesleklerin doğumuna da tanıklık etmektedir Sonuç olarak,

Sonuç olarak

Holoportation Nedir?

 

Holoportasyon, Z kuşağı meslekleri arasında bulunan bir yazılım teknolojisidir. Holo lens nedir sorusunun cevabı ve üç boyutlu yazıcı sistemi gibi çalışan bir yazılım sistemidir. Ürün geliştirme ve kullanıcıya ulaştırma konusunda çalışmalar hızla devam etmektedir. Holoportasyon Microsoft’un geliştirdiği bir uygulama olarak geleceğin meslekleri arasındadır. Holo lens ise holoportasyon sitemini görünür hale getiren teknoloji ürünüdür. Kullanıcılar arasında iletişim güçlendirici olarak işlem göreceği gibi yeni gelişmelere destek olabileceği de düşünülmektedir.

 

Rüya gerçekleştirme mesleği, robot veterinerliği, etik hackerlik ve holoportasyon yazılımcılığı en çok aranan meslekler arasında yer alabilecektir. Günümüz mesleklerinden pek çoğunun yok olabileceği ve gelecekte yeni meslekler meydana geleceği bir gerçektir. Geleceği Z kuşağı meslek seçimi ve planlama konusunda söz sahibi olacaktır. Holoportasyon uzmanı olmak isteyenler, yazılım ve bilgisayar teknolojisi eğitimi alarak sektörde yer alabilecektir.

 

G-T75107RJP9

Kantar Programı Tır Kantarı